SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

              SK ZLONICE : FK CHMEL MUTĚJOVICE ( 1 : 0 )

                       4 : 0

Sestava:                               Tomáš Kopecký

                                               Lukáš Gil

                  Jakub Novák Miroslav Havliš, David Krampera

           Lukáš Samek , Dominik Tauš , Petr Bakos , Jakub Švarc

                                  Tomáš Vimr , Martin Gil

Střídal : Zdeněk Veselý , Vojtěch Kolman

Branky : Petr Bakos, Jakub Švarc p.k., Tomáš Vimr - 2

Důstojné loučení s domácími fanoušky.

Naši hráči se ve svém posledním mistrovském utkání na domácím hřišti rozloučili se svými fanoušky důstojným výkonem a vítězstvím v poměru 4 : 0. Bez zraněných L. Košťáka, M. Demetera a J.Hubáčka ml. jsme měli opět k dispozici pouze 11 hráčů. Povoláni na lavičku byli hráči I.B týmu Zd. Veselý a V. Kolman, kterým patří, stejně jako vedení béčka poděkování, byť to bylo na úkor jejich současně hraného zápasu ve Slatině. Naším soupeřem byl celek z Mutějovic, se kterým se téměř celé jaro taháme o jednu příčku. Nedostatek hráčů způsobil i změny v sestavě. J. Novák se po delší době vrátil na své obvyklé místo beka, do zálohy došlo k vysunutí D. Tauše a J. Švarce, Havliš zaujal pozici předstopera a do útoku šel zkusit štěstí T. Vimr. Volba této sestavy jak se později ukázalo, nebyla špatným řešením. Není to jen kvůli konečnému výsledku, ale i pro samotný herní projev mužstva.

Je sice pravdou, že např. J. Švarc se na své pozici trochu hledal, že D. Tauš nebránil až tak, jak by měl a že L. Samek zabral až II.poločas, ale jinak to nebylo špatné. Také M. Havliš již zapomněl na svůj nepodařený zápas v Braškově a místo předstopera mu sedlo. Když pak obrana v čele s brankářem Kopeckým odvedla bezchybný výkon, záloha poctivě pracovala a v útoku se střelecky chytil T. Vimr, byli jsme svědky přesvědčivého vítězství, které nám dalo záruku setrvání v soutěži.

Vraťme se však na samotný začátek utkání. Již ve 3. min. zahráváme z pravé strany rohový kop, jež hosté odvracejí na hranici velkého vápna, odkud jej vrací hlavou do strany L. Gil ke kopačkám T. Vimra, ten se ocitá v dobré příležitosti, ale jeho střela mezi tři tyče nezamíří. V 8. min. už málem jásáme, když P. Bakos z tr. kopu, po faulu na T. Vimra orazítkuje tyč . Zhruba první 15 minutovku ovládáme, ale mezi 16. – 21. min. několikrát zazlobí hosté. V 16. min. hosté zahrávají rohový kop, jež je hlavou prodloužen na vzdálenější tyč a dalšímu hostujícímu hráči scházejí k zakončení centimetry. V 19. min. hosté opět dobře kombinují před naším vápnem a akci zakončují střelou vedle pravé tyče. V 21. min. přichází dlouhý nákop do našeho vápna, kde si jej hostující útočník stáhne, obelstí obránce a střílí k tyč,i kde zachraňuje skvěle Kopecký, jež střelu vyráží, ta se dostává na hlavu dalšího hostujícího hráče, který naštěstí hlavičkuje do boční sítě. O minutu později vysílá na zteč branky D. Krampera M. Gila, ale ten posílá míč vedle branky. V 29. min. dochází na velkém vápně hostů k nedorozumění stopera s brankářem, čehož využívá důrazný P. Bakos a zasouvá do prázdné branky 1 : 0 . Do poločasu můžeme výsledek pojistit při průniku T. Vimra z levé strany, ten vniká do vápna, dělá kličku obránci, ale jeho střelu vyráží golman tělem na rohový kop. Ve 43. min. dostává na velkém vápně T. Vimr balón od J. Nováka, podrží jej právě pro sbíhajícího Nováka a ten střílí nad branku. Do kabin tak odcházíme s těsným jednobrankovým vedením.

Druhý poločas až do své druhé poloviny nenabídl mnoho vzruchu před oběma brankami neboť hra se odehrávala především od vápna k vápnu. Až v 62. min. dochází k další změně skóre. To T. Vimr vniká do vápna a ve vyložené brankové pozici je faulován. Rozhodčí oprávněně nařizuje pokutový kop. Faulujícího hráče však nevylučuje, což by nám nemuselo vadit pokud bychom pok. kop proměnili. Míč si na značku pok. kopu staví J. Švarc a s přehledem po zemi posílá brankáře na opačný kout branky 2 : 0. O dvě minuty později je ještě veseleji, když se na výlet vydává agilní J. Novák a je před vápnem skolen. Tr. kop zahrává T. Vimr a dá vzpomenout na časy P. Němce. Pěkný oblouček přes zeď k tyči znamená vedení 3 : 0 . V 75. min. přichází akce po ose M. Gil – P- Bakos – D. Tauš – T. Vimr. Předposledně jmenovaný má na velkém vápně dobrou palebnou pozici, ale vyčkává, aby nakonec zvolil krásné uvolnění pro T. Vimra a ten procedí míč počtvrté do sítě 4 : 0. Zápas se už dohrává pouze z povinnosti bez dalších větších šancí. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a to především pro konečný klid v tabulce, kvůli sobě samotným a kvůli našim fanouškům, kterým děkujeme za jejich podporu během celé sezóny. Příští sobotu zbývá odehrát poslední soutěžní utkání v Jenči. Na našem postavení v tabulce už toho moc nezmění, přesto budeme chtít bodovat..

Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop