SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

TJ SOKOL KLOBUKY : SK ZLONICE ( 1 : 1 )

             4               :        1

 

Tomáš Kopecký, Lukáš Gil, Jakub Švarc, Lukáš Košťák

Michal Špeta ml., Martin Špeta, Josef Průcha, Petr Klusáček

Lukáš Samek, Michal Demeter

Střídal : Filip Daniel, Miroslav Havliš, Dominik Tóth, Martin Gil

Branka : Lukáš Samek

KLOBUKY POTVRDILY DOBROU FORMU

Na hřiště favorizovaných Klobuk jsme jeli s vědomím, že zde můžeme jen překvapit a pokusit se urvat nějaký bodík. Klobuky zastihl úvod sezóny ve velmi dobré formě a po úvodních dvou kolech, kdy si poradily s těžkými soupeři, byly tedy karty rozdány. V koutku duše jsem doufal, že by se nám náš cíl mohl splnit a nutno říci, že kdyby nebylo brzké vyrovnávací branky a dokázali bychom udržet koncentraci z I. poločasu snad by se nám to i podařilo. Bohužel zůstalo jen u zbožného přání. Domácí se o výsledek více porvali a náš celek odešel především herně. Přestalo se dařit zejména záložní řadě a přetížená obrana logicky dělala chyby.Konečný výsledek vypadá jednoznačně ale pro nás je až příliš krutý. Dvakrát škoda neboť s Klobukami se i přes jejich předchozí vítězství rozhodně dalo hrát.

Celkem dle očekávání jsme se dostali v úvodu utkání pod tlak, kterému jsme úspěšně čelili. První šance domácích přichází v 8 min. kdy po centru z pravé strany hlavičkoval jeden z bratrů Vébrových, ale Kopecký byl u tyče výborný. V 18 min. proniká jedno z dvojčat Vébrů zprava avšak L. Gil zachraňuje na rohový kop. Z těch hrozilo domácí mužstvo povícero, ale naše obrana si s nimi dokázala poradit a Kopecký jich dost před dotírajícími útočníky vyrazil z vápna. V 27 min. jde do brejku domácí Svoboda, který proniká až do vápna. L. Gil ve vzájemném souboji a snaze ukopnout míč, vyprodukuje nebezpečnou střelu směrem do naší branky. Kopecký však fantasticky instinktivně vyráží. O minutu později vytěžíme z dosavadního průběhu zápasu maximum. Ze středu pole předává Bican míč na levé křídlo Dimimu který se uvolní a nachází ve vápně volného Samka. Lukáš pak na jeho poměry neuvěřitelně placírou uklízí míč pod břevno domácí branky 0 : 1. Bohužel jak jsem v úvodu zmínil, vedení nám dlouho nevydrží což je obrovská škoda. V 31 min. proniká od postranní lajny domácí hráč až před střed velkého vápna, kde narazí spoluhráči a jeho střela s pomocí teče našich obránců zapluje k tyči 1 : 1. Domácí, kteří byli obdrženou brankou chvíli opaření tak opět získávají pevnou půdu pod nohami. Přesto jsme ještě do poločasu mohli vedení vrátit na naši stranu. V rozmezí 35 a 37 min. zahráváme Bicanem trestné kopy po nichž dvakrát po sobě chybí Švarcovi opravdu málo aby rozvlnil síť – hlavičky však vždy končí nad břevnem. Ve 39 min. zkouší své střelecké štěstí za vápnem Bican, ale domácí brankář je připraven. Do kabin odcházíme s přesvědčením, že zde lze uhrát dobrý výsledek neboť hra není špatná a měli jsme i šance. V poločase přišla nad Klobuky mračna, nebe potemnělo a dost výrazně se sešeřilo. Bohužel potemněla i naše hra. Postupně jsme se začali vytrácet a domácí získávali stále více ze hry. Prohrávali jsme zejména boj ve středové řadě, nedokázali vyhrávat vzdušné souboje a nebyli včas u odražených míčů. Ve 48 chybuje v rozehrávce Máca, čímž dává prostor k průniku Svobody, na jehož konci je prudká střela, kterou Kopecký vyráží a L. Košťák odvrací nebezpečí na rohový kop. V 56 min. dochází k vysunutí Samka Klusáčkem, které je zakončeno pěknou střelou, ale domácí brankář se vyznamenává.

V 58 min. přichází vedoucí branka domácích.Na levém křídle se uvolní Vébr který přehazuje vyběhnuvšího Kopeckého a na vzdálenější tyči nachází zcela osamoceného Svobodu pro něhož už není problém uklidit míč do prázdné klece 2 : 1.Až do další branky, která padla z pok. kopu v 71 min. se toho na hřišti mnoho neudálo a bojovalo se především ve středu pole bez výraznějšího ohrožení branky. Pro nás trochu smolný moment jemuž předcházela chyba střídajícího F.Daniela, který nedokázal odkopnout míč před vápnem. Ten tak zůstává ve vápně, kde se k němu dostává L. Košťák a v momentě kdy hodlá míč odehrát se před něj dostává J. Vébr a dochází ke kontaktu, při němž domácí hráč padá. Zcela oprávněně je nařízen pokutový kop který bezpečně proměňuje k pravé tyči Svoboda 3 : 1. V 86 min. přichází poslední čtvrtá branka domácích jíž lze zařadit do kategorie zbytečných a na které se podepisuje brankář Kopecký, který se po centru nechá předskočit hlavou jedním z domácích borců a je vymalováno 4 : 1.

Výkon našeho mužstva byl v paralele počasí které během utkání panovalo. Zatímco v prvním poločase bylo hezky a náš výkon snesl jisté parametry, pak ve druhém již nikoli. Se zhoršenou hrou přicházely chyby. Domácí přidali na pohybu a agresivitě, zatímco my jsme přestali hrát a skutečně si koledovali. Scházel nám rovněž jakýsi systém a hlavně hráč, který by situaci uklidnil. Kvalitní soupeř tak zvítězil zcela zaslouženě. Někomu se bude asi zdát nelogické, když řeknu, že i v porážce musíme najít pozitiva, ale je to tak. Přesvědčili jsme se o tom, že pokud vydržíme v koncentraci pak se dá hrát s každým. Zkoušíme mladé hráče a hrajeme s tím, co máme. Pro nás je to sezóna bez větších očekávání, sezóna zkoušek, kdy můžeme překvapit hlavně sebe samé a proto není třeba z toho dělat žádnou tragédii, neboť s tím jsme do soutěže šli. Nevěšíme hlavy a budeme dál bojovat o každý bodík. I když se prohraje musí se umět hráči pochválit. Dnes musím vyzdvihnout oba útočníky L. Samka s M. Demeterem a Bicana. Jejich produktivita možná není taková jakou bychom si představovali, ale odvedli velmi bojovný výkon s nasazením a to je pro mě stejně cenné. Je jen škoda, že tím nenakazili více našich hráčů. Jedeme však dál, sezóna je ještě dlouhá.

Tomáš Smetana

Členské příspěvky

Členské příspěvky zaplatit do 15.května

 převodem na účet klubu: 267 635 021 /0300

(do předmětu uveďte vaše příjmení)

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

dospělí - hráči ( 1200Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


QR kod dospěli

 

 

Členské příspevky zaplatit do 15.května

platba pomocí QR kódu

Členství klubu ( 800Kč)

(do předmětu vaše příjmení)


členství

 

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

logo skvely net

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780


 

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163