SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Brandýsek – SK Zlonice 2:2 (1:0) na p.k. 2:3 První mistrovské utkání!!! Tak je to tady. Podzimní fotbalová soutěž nám začala. V prvním mistrovském zápase jsme zajížděli na horkou půdu Brandýska, se kterým svádíme vyrovnané boje a také má šikovné hráče v jejím středu. Do utkání jsme vstupovali s třemi posilami – „znovu navrátilec“ Jakub Švarc + David Procházka a Petr Kubenka. Na střídání byli 4 hráči, kteří mohou nahradit hráče v „základu“ a to je to pak „jiný kafe“. A to ještě chyběl Míra Havliš(omluven) a nehrál „Klusi“ pro nemoc.      

Začátek jsme měli velmi impozantní. Radek Nauš dostal krásnou přihrávku do běhu od Kuby Švarce v 1.min a běžel sám na branku. Bohužel bez gólového efektu. V 9.min bohužel jsme propadli a Kuba Švarc nedokázal odvrátit hrozbu a domácí hráč poslal rychlou přihrávku před branku a domácí útočník dorazil do naší sítě 1:0!!! V 12.min jsme měli další obrovskou příležitost, kdy znova Radek Nauš běžel sám na brankaře domácích, který ho faulovat před velkým vápnem a dostal pouze žlutou kartu.   Jinak hra byla vyrovnaná a dokonce domácí začali „uvadat“, ale my jsme se bohužel také přizpůsobili než abychom udeřili a zvrátili stav. Dále se ještě ukazovala nesehranost našich hráčů hlavně ve středu hřiště, kdy „Prochy“ a Karel Nagy si na sebe musí vzájemně zvyknout. Poločas 1:0!!! V druhém poločase jsme se znovu začali snažit minimálně vyrovnat, ale neměli jsme takový klid na kopačkách. Bohužel nastala 56.min a fatální chyba, když Kopecký nahrál na Procházku, ten si míč trochu pustil, ale již ho dostoupil domácí útočník a přihrál před prázdnou branku a následně domácí dokopli do prázdné branky 2:0!!! V 69.min jsme se konečně projevili gólově i my. „Novas“ se řítil na domácí branku, brankář mu dokázal míč vyrazit a Novák přes něho přepadnul, rychle vstal a chtěl dokopnout do prázdné branky, ale domácí brankář chytil našeho hráče a stáhl na zem a kopala se penalta a brankář obdržel červenou kartu. Kuba Švarc proměnil a bylo to 2:1 a dále domácí hráli v 10 lidech. To však nebylo vše. V 77.min dostal krásnou nahrávku od K. Nagyho znovu Novák a dokázal vsítit náš druhý gól 2:2!!! Dál jsme tlačili a snažili se rozhodnout, ale trochu jsme zapomněli na zadní vrátka a domácí z malého vápna naštěstí překopli prázdnou branku v 85.min. V 87.min dostal Procházka naší první žlutou kartu. V 95.min měl na kopačkách nepředstavitelnou šanci Zdeněk Veselý, ale tváří v tvář domácímu brankáři poslal míč pouze do tyčky. KONEC ZÁPASU 2:2!!!   Pokutový kop proměnil: Kubenka, Švarc, K.Nagy, Nenad Hrubik (připraven ještě Kopecký, který již nemusel kopat)

Komentář: Dle mého názoru máme tým, který nemusí jenom hrát jenom o záchranu, ale hrál klidný střed tabulky. Posily zvýšily konkurenci v týmu a jeví se jako pevný články základní sestavy a mají i na to být oporami týmu. Pokud ještě budeme jezdit na utkání ve čtyřech hráčích na střídání, s tím, že jsou schopni nahradit hráče ze základní sestavy bez toho, aby kvalita hry šla dolů. Budeme-li i dále pracovat na zlepšování, tak bychom mohli hrát i fotbal, který bude bavit nejen diváky, kterým to v posledních letech dost dlužíme, ale také hráči budou mít větší chuť, která se musí projevit.          

Sestava: Kopecký

Koula        Kubenka Švarc                        Veselý      

Novák         Procházka      K.Nagy              K.Košták Demeter             Nauš

Střídání : Melichar, Krejza, Nenad Hrubik, Samek

Trenér : J.Koutný

Vedoucí mužstva: J.Kohout

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop