SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK ZLONICE : TJ SPARTA LUŽNÁ ( 1 : 0 )

5 : 0

Tomáš Kopecký, Miroslav Havliš, Lukáš Gil, Jakub Švarc, Lukáš Košťák

Martin Gil, Martin Špeta, Josef Průcha, Petr Klusáček

Lukáš Samek, Michal Demeter

Střídal : Michal Špeta ml., Filip Daniel, Dominik Tóth,

Branky : Lukáš Samek – 2, Michal Demeter , Lukáš Gil, Michal Špeta ml.

POVINNÉ VÍTĚZSTVÍ

Jako Slávista mám po tomto víkendu opravdovou radost, neboť porazit Spartu dvakrát po sobě se pokaždé nepodaří . Ve čtvrtém kole jsme přivítali na svém hřišti nováčka z Lužné, který v dosavadním průběhu sezóny odešel vždy s prázdnou. A právě z tohoto důvodu jsem měl ze zápasu trochu strach, neboť na podobné týmy to moc neumíme a tak trochu se mi do podvědomí vtírala obava, aby se právě na nás nováček nechytil. Naštěstí se tak nestalo za což jsem rád. Do zápasu jsme vstupovali bez J. Nováka, který měl pracovní povinnosti. Ač jsem hráče nabádal, aby se nepřizpůsobili hře soupeře a vnutili mu naši hru, tak v prvních 15 min. to tak vůbec nevypadalo. Naše hra trpěla neurovnaností a byla plná nepřesností zejména v rozehrávce. Hosté překvapivě lépe kombinovali a vcelku v pohodě odolávali. První světlý okamžik našeho mužstva přichází v16 min. kdy Bican naráží Samkovi a ten pohotově za vápnem střílí – golman byl však připraven. V 18 min. opět Bican vysílá přes obranu do úniku Mácu, který postupuje do vápna, ale k naší smůle trefuje pouze boční síť. Ve 20 min. přihrává Máca ze středu pole do pravé strany Klusimu, který předkládá míč před branku a L. Gilovi schází centimetry, aby se k němu dostal. V rozmezí 22 – 23 min. zahrozí hosté. Nejdříve prochází po levé straně a míč před branku odklízíme s vypětím všech sil. Totožná akce z pravé strany a tentokrát centr na hlavu neobsazeného hráče se zakončením vedle branky. V 26 min. se pěkně uvolní na křídle Samek, následuje centr před branku, avšak zde nikdo z našich není. V 28 min. přichází největší šance našeho mužstva na skórování. Ze středu pole vysune krásně Máca Samka, který postupuje na brankáře, ale ten bleskově zmenšuje střelecký úhel a Lukáše vyčape. V 29 min. zacentruje z pravé strany M. Gil před branku a Dimimu chybí po následné hlavičce centimetry. V 31 min. to už konečně přichází. Na levé straně se uvolňuje Klusi a posílá přetažený centr před branku kde na dlouhou nohu zakončuje Samek 1 : 0. V 37 min. zakombinují na pravé straně hosté, míč se dostává na velké vápno k volnému hráči a ten zakončuje nad branku.

II. poločas začínáme trestným kopem Klusiho z levé strany, kdy hráč nejdříve trefuje zeď a dorážku posílá vysoko nad ochrannou síť. V 51 min. zahrozí hosté, po trestném kopu z pravé strany se míč snáší do našeho vápna, kde propadá a hosté zakončují těsně vedle branky. O chvíli později si míč na naší polovině převezme L. Gil a po pravé křídle prchne až do vápna hostí odkud přesně zacentruje na malé vápno na hlavu Dimiho, kterému stačí jen nastavit hlavu a je to 2 : 0. Důležitý moment pro zklidnění a vynikající počin Lukáše. V 58 min. zahráváme rohový kop, který hosté odvracejí na kopačky Mácy a ten jej opět posílá před branku, kde se do vzduchu pověsí L. Gil a hlavou definitivně uklidňuje naše mužstvo 3 : 0. Za předcházející moment si branku jistě zasloužil. V 71 min. přichází rodinná spolupráce Špetů. Strýc Martin vysouvá do brejku svého synovce Michala a ten po obejetí brankáře zasouvá míč do prázdné klece 4 : 0. V 73 min. posílá Bican ze středu pole míč do pravé strany na Dimiho, který nachází před brankou Samka a ten si připisuje už třetí zářez v této sezóně a současně se stává naším nejlepším střelcem 5 : 0. Především však stvrzuje svůj výborný výkon v tomto utkání. Od  83 min. hrajeme v 10 lidech, neboť střídající F. Daniel po tvrdé srážce s obráncem není schopen dohrát. Výsledek i tak v pohodě ohlídáme a připisujeme si cenné tři body.

Ač se výsledek může zdát jednoznačný, rozhodně to o průběhu zápasu nevypovídá úplnou pravdu. Zejména v I. poločase jsme se s hrou soupeře dlouho potýkali a nedokázali si vytvořit souvislejší převahu. Zvýšením obrátek v poločase druhém už to bylo o něčem jiném. Soupeř přesvědčil, že fotbal umí, ale odešel právě ve II. poločase. My jsme rádi za to, že jsme splnili povinnost a že jsme zápas o 6 bodů zvládli.

Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop