SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SOKOL MŠEC  :  SK  ZLONICE   ( 1 : 0 )

        2                  :            0

Sestava :

Tomáš Kopecký, Petr Klusáček, Jakub Novák, Jakub Švarc , Miroslav Havliš

Martin Gil, Josef Průcha, Martin Špeta, Dominik Tóth

Michal Demeter, Lukáš Gil

Střídal : Michal Špeta ml., Filip Daniel, Zdeněk Veselý a Nenad Hrubik.

I KDYŽ SE ROZJEZD NEPOVEDL,  KOPAČKY SE NEPÁLILY

Úvodní utkání nové sezóny  nebylo z mého pohledu až tak špatné a ve Mšeci jsme dokázali odehrát vyrovnanou partii, jíž chybělo jediné – zisk bodu. K tomu bylo opravdu velmi blízko avšak o osudu utkání nakonec rozhodla hrubá individuální chyba. Na druhou stranu by bylo asi nespravedlivé, aby domácí o body přišli. Byli totiž téměř po celé utkání herně lepším týmem ale, nemohli se dlouho střelecky prosadit a nebýt právě oné osudové chyby ze 40 min. dost možná by ztrátu utrpěli. Samotné utkání v němž absentoval L. Košták a L. Samek, a kdy dostali  na naší straně příležitost tři dorostenci jsme zahájili zodpovědně. Po úvodních velmi dobrých 20 min. však přišel náhle herní útlum a dostali jsme se pod tlak. Rychlé průniky přes křídla zaměstnávaly naši obranu. Domácí zahrávali taktéž několik rohových kopů a snažili se o zakončení před i ve vápně. Obrana v čele s Kopeckým však atakům odolávala. Jednou jsme měli i štěstí když náš hráč vykopával téměř z brankové čáry.

Na druhé straně naše mužstvo mnoho šancí nemělo. Za zmínku snad stojí  Demeterem hlavou prodloužený centr Havliše, který se snášel těsně pod břevno domácí branky, avšak brankář jej dokázal vytěsnit na rohový kop. Čas utíkal a přiblížil se konec I. poločasu – čas rozuzlení. Nejprve ztrácí na půlce míč M. Demeter, který tak dlouho otálí s přihrávkou, až mu jej soupeř uzme a ten putuje do vápna. Zde je odvrácen na kopačky P. Klusáčka, který jej vyváží směrem od branky. Místo odehrání míče na spoluhráče však volí kličky, které se mu i nám stávají osudovými. O míč přichází, ten putuje ihned křížem na pravé křídlo a volný hráč obstřeluje Kopeckého k tyči. V tu chvíli jsem si vzpomněl na jaro, kdy jsme taktéž své protihráče obdarovávali. I přes inkasovanou branku jsme mohli ještě do poločasu stav srovnat. Před velkým vápnem domácích vybojoval pro M. Demetera míč J. Průcha. Michal však z hranice VV uspěchaně a především velmi slabě střílí, takže domácí golman nemá prakticky žádnou práci. To by nebylo to nejhorší, kdyby náš hráč zvedl hlavu a periferně viděl souběžně běžícího volného L. Gila.  Bohužel  naši hráči v těchto momentech hlavu příliš často nepoužívají a volí chybná rozhodnutí což je škoda.

Do II. poločasu střídá vyždímaného Tótha, Michal Špeta ml. a posléze na hřiště přichází v rychlém sledu za sebou Veselý ( 49 m. svalové zranění Klusáčka ), Daniel ( M. Demeter ) a Hrubik ( M. Gil ).  Nově příchozí  hráči přinášejí osvěžení naší hry. Několikrát se prokoušeme před domácí branku, avšak našemu zakončení chybí především přesnost. Mácovi nesedne snad jediná střela k níž měl napřaženo. Domácí také trochu ubrali a tak se před brankami mnoho neděje. V závěrečných 20 min.hrajeme vabank s pouhými 3 obránci, kdy se do útoku vydává opět L. Gil ( byl stažen do obrany místo Klusiho) s M. Špetou. To je příležitost pro domácí. Kopecký však chytá dobře. Druhou branku dostáváme cca 10 min. před koncem, a byť tato branka není rozdílová a o výsledku utkání nerozhodla, platit neměla, neboť útočící hráč si při zpracování míče do gólové pozice vypomohl evidentně rukou. Rozhodčí však branku uznal a domácí hráč se zavázal bobříkem mlčení o nedovolené hře. Tuhle situaci nemá cenu pitvat, neboť jak jsem zmínil na konečný výsledek vliv neměla. Zápas končí dvoubrankovým vítězstvím domácích. Utkání pohodové úrovně, bez záludností k jehož klidnému průběhu přispěli i arbitři, kteří rozhodovali velmi dobře. V úvodním utkání jsme nezklamali  a vyzkoušeli si, že když se bojuje, dá se dosáhnout dobrého výsledku. Mile mě překvapili mladí hráči, kteří odehráli své maximum. Potřebují však ještě čas a především delší herní praxi, jíž jim v případě, že budou chodit jistě a rád poskytnu. Na druhé straně někteří ze stávajících hráčů,  budou muset své výkony zlepšit. Naše mužstvo se však bude muset naučit to nejdůležitější a to – střílet branky. Útočná fáze je skutečně naší slabinou. Budu se radovat z každého vstřeleného gólu i kdyby neměl být vítězný. I přes poměrně dobrý výkon nemůžeme z dnešního utkání dělat nějaké závěry. Mšec i přes vítězství, při vší úctě nebyla takovým soupeřem, který by nás řádně prověřil. Skutečná kvalita nás teprve čeká a to již v nadcházejícím utkání, kdy po letech odehrajeme derby s  Vraným. Věřím, že to bude svátek nejen pro hráče ale i fanoušky.

                                                                      Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop