SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK ZLONICE     :    SK NIŽBOR ( 6 : 1 )

 

                 7           :         1

 

                                 Martin Koukolíček

      Martin Špeta,                  DominikTauš,                    Miroslav Havliš

                                                Lukáš Gil

                Jakub Novák,  Tomáš Vimr, Jakub Švarc , Lukáš Košťák 

                                  Michal Demeter,   Petr Bakos    

  

BRANKY : Tomáš Vimr – 2, Michal Demeter, Jakub Švarc,Petr Bakos,    

                  Lukáš Gil, vlastní

 

STŘÍDAL : Petr Němec, Lukáš Samek, Martin Gil, Jiří Melichar

ŽK: Lukáš Košťák

 

OUTSIDER DOSTAL ZA VYUČENOU UŽ V I. POL.

 

Vítězstvím nad aktuálně posledním týmem tabulky splnili naši fotbalisté svou povinnost. Bohužel musím říci, že pouze povinnost. Zatímco v I. poločase jsme dokázali svého soupeře rozcupovat a vedení mohlo být ještě vyšší, tak na II. poločas se v našem podání již dívat nešlo. Stejně jako já, tak i přihlížející diváci byli po I. poločase v očekávání první čepované desítky v krajské soutěži, ale toto přání nebylo vyslyšeno a to především díky výkonu hráčů v druhé polovině utkání. Vraťme se však na samý začátek.

Utkání začínáme aktivně a do vedení jdeme již ve 3. minutě. Za středu pole Tauš nahrává do pravé strany M. Špetovi a ten krásným centrem do vápna přesně nachází hlavu nejmenšího muže na place - Tomáše Vimra a je to 1 : 0. Fantastický začátek. Vzápětí přicházejí další brankové šance. Švarc vysouvá Bakyho, ten proniká do vápna, kde přichází klička, ale střela při zakončení je zblokována na rohový kop. V 10. min. se míč posouvá po ose Novák – Gil – Bakos. Posledně jmenovaný však namísto zakončení volí ve vápně zbytečně přihrávku před branku a je po šanci. V 11. min. přichází kombinace ve vápně, na jejíž konci je Vimr, ale trefuje pouze brankáře. Ve 14. min. Vimr nachází za obranou Nováka, ale ten sám proti brankáři ani netrefuje branku. V 17. min. obdrží za zbytečné řeči ŽK L. Košťák. Po šancích na zvýšení vedení přichází krutý trest. Chybná rozehrávka Špety je soupeřem zachycena, přichází rychlý míč po zemi na střed vápna a zakončení útočícího hráče, při němž fantasticky zasahuje M. Koukolíček, ale spoluhráči jej při dorážce nechávají na holičkách a je vyrovnáno 1 : 1.

Soupeř se však z vyrovnání netěší dlouho a naši už za 2 min. výsledek opět otáčí ve svůj prospěch. Z pravé strany proniká Vimr a předkládá před branku Švarcovi, který plackou uklízí míč do sítě 2 : 1. O další 2 min. později Švarc posílá míč do levé strany na Vimra, ten přenechává Bakymu a ten ideálně připravuje na malém vápně pozici pro M. Demetera 3 : 1. V 26. min. D. Tauš nádherně nachází za obranou P. Bakose a ten si v sólu poradí i s brankářem a zasouvá do prázdné branky 4 : 1. V 34. min. připraví Baky palebnou pozici pro Švarce, ale ten pálí pouze do brankáře. V 35. min. centruje Vimr do vápna, kde hosté odvrací na velké vápno a odsud se pěkně k levé tyči po zemi trefuje L. Gil - 5 : 1. V 37. min. zahráváme Taušem roh. kop. Přetažený míč končí na hlavě  Bakose, který jej vrací před branku a zde Švarc rovněž hlavou přestřeluje branku. Ve 40. min. střídáme L. Košťáka pro svalové zranění a nahrazuje je P. Němec. V 42. min. nachází krásným míčem za obranu Švarc Tauše, který vyvíjí tlak na obránce a ten zřejmě zásahem kolene lobuje svého brankáře 6 : 1. Super poločasový výsledek, který mohl být vzhledem k počtu našich šancí ještě výrazněji vyšší. Mnozí doufají, že se nám podaří pověstnou desítku ve II. poločase dovršit, ale to se šeredně mýlí. Do II. poločasu vybíhá úplně jiné mužstvo, které je doslova k nepoznání. Druhý poločas nemá cenu ani zmiňovat neboť to byla hotová holomajzna a těžko uvěřit, že se dá hrát ještě hůře. Chyba za chybou, násobena další chybou. Hned v úvodu přichází první, po níž mohou hosté skórovat a následují další a další. Nad výkonem mužstva jsem v tu chvíli rezignoval a kdybych mohl, mužstvo poslat do kabin už v 60. min., tak bych to udělal. V podstatě není o čem psát. Kdyby hosté nebyli tak zbrklí při svých šancích, dost možná jsme se mohli dočkat divokého výsledku. Z bídy II. poločasu vybočuje snad sedmá branka v síti hostů. Na levé straně se od svého obránce odpoutal střídající M. Gil, který předložil míč na vápno T. Vimrovi. Jedna, druhá a nakonec i třetí klička brankáři a když už se zdá, že míč opustí u brankové čáry, tak jej Tomáš s pomocí tyče posílá do sítě 7 : 1.  No a tím fotbal defakto v našem podání skončil. Stejně jako já, byli z výkonu našeho mužstva rozladěni fanoušci. Hlavně ať mi nikdo netvrdí, že se historie neptá. S tím mohu souhlasit sotva z poloviny. Může to tak být, ale musí to být po nějakém výkonu. Jak mohlo mužstvo jít ve II. pol. tak rapidně se svou herní výkonností dolů, to opravdu nechápu. No snad bude příště lépe, ale to budeme muset opravdu zabrat. Mužem kola je dnes pro mě T. Vimr, který dal 2 branky a především se celý zápas snažil hrát a bojovat.

                                                                Tomáš Smetana

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop