SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

FC CECHIE VELKA DOBRA : SK ZLONICE A

1   :   2, POLOČAS 0:0

Sestava:                     Kopecky

         Kostak L.             Gil.L               Novak

                          Havlis

         Kolman       Bakos       Nemec       Gil M.

                   Vimr             Demeter

Stridal: Samek L.,Veselý Zdenek

Branky: Vimr a vlastni

Tři body v samém závěru

Po debaklu z minulého venkovního zápasu odjíždíme opět na soupeřovo hřiště, a to do Velké Dobré.

Jelo se s cílem odčinit minulý zápas a bojovat za čest a ZLONICE. Nečekal nás vůbec jednoduchý zápas. Nejen síla soupeře, ale i chybějící 3 hráči základní sestavy – distancovaný Jakub Švarc na jedno utkání za červenou kartu, nemocný David Krampera a Dominik Tauš, který byl u sousedů na Slovensku.

Začátek utkání byl hodně nervozní. Ztráceli jsme zbytečně balony a nedokázali si pořádně přihrát. Borcům asi ležel v hlavě minulý zápas, komu také ne!?

Hrozili zejména domácí, převážně Hovorka. Naše obrana měla docela dost práce a Tomáš Kopecký musel opět ukázat svoje umění a to, jak je pro nás důležitý, když se mu dvakráte přilepil míč na rukavice při nebezpečných střelách, které hrozily gólem. Naše mužstvo ohrožovalo soupeře po kraji hřiště, hlavně po pravé straně. Ve 29. minutě ukličkuje P. Bakos dva hráče a postupuje už skoro sám na brankáře, ale v tu chvíli mu nedovoleně na hranici velkého vápna zabraňuje v útoku hráč soupeře. Ten od sudího dostává neprodleně červenou kartu, odchází do kabin a oslabuje domácí celek. Pro nás se rýsuje zajímavá standartní situace, zejména pro P. Němce. Ten ale trefuje pouze zeď. Snažíme se držet balon a trpělivě vypracovávat šance na vstřelení vytoužené branky. Bohužel do poločasu to nevychází. Domácí i v oslabení dobře brání, v poločase se rozejdeme za bezbrankového stavu 0:0. Myslím si, že rozhodčí podal v prvním poločase dobrý výkon.

Začátek druhého poločasu je vyrovnaný. V 53. minutě napřáhne na hranici pokutového území, střelu tečuje domácí hráč a balon zapadá k pravé tyči do branky. Takovou radost a euforii, která přišla po gólu, jsem už mezi kluky dlouho neviděl. Snad si vzpomenou na staré časy a pomůže jim to. Bylo vidět, že všechno spadlo. Radost nám mohli zkazit už zanedlouho domácí, když se zjevil úplně sám po standartní situaci domácí útočník u pravé tyče. T. Kopecký předvedl famózní zákrok a chytil jasný gól. Ještě teď někteří nevěří, jak se mu to povedlo, jak to udělal. Rozhodčí pokračuje ve vysokém standardu z prvního poločasu. Domácím se zraňuje nejlepší hráč Hovorka, který musel být odnesen na nosítkách - koleno.

Naše družstvo střídá, do hry posíláme Z. Veselého místo M. Demetera, aby utavil domácí obranu. V 73. minutě po průniku domácích fauluje Novák před hranicí velkého vápna. Domácím se naskytla dobrá příležitost k vyrovnání, kterou bohužel k naší smůle využívají a srovnávají skóre. Začíná se opět od nuly. Je to tuhý boj z obou stran a nikdo nechce udělat chybu. Přichází naše druhé střídání, hřiště opouští vyždímaný Kolman a hru přichází oživit L. Samek. Šance přicházejí na obou stranách. Blíží se konec utkání a gól ne a ne padnout. Naši tlačí, ale potřebné ovoce nepřichází. Blíží se konec utkání a druhý gól ne a ne přijít. Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

Pomalu myslíme na pokutové kopy, když v 92. minutě si to štráduje do pokutového území Vimr, míč mu je vypíchnut, ale pořád tlačí na pilu. Obránce si myslí, že ho má na zádech a chce odkopnout balon, to se mu daří, ale do vlastní sítě. Vypukla další veliká radost. Jak hráči, tak i věrní fanoušci jsou moc šťastní. Do konce nastavení musíme čelit ještě jedné standardce, ale dopadlo to pro nás dobře. Přichází závěrečný hvizd a s ním konec utkání. Po odehraném čtvrtém zápase získáváme další potřebné 3 body, které byly potřeba jak po psychické stránce, tak i po tabulkové a ještě k tomu z venkovního utkání.

Doufám, že toto vítězství a radost z každého gólu vlije klukům novou krev do žil a budou se rvát zápas od zápasu.

                                         Šlehy    

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop