SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Hodnocení utkání očima Jaroslava Kohouta
Pozdeň - SK Zlonice 5:6 (poločas 4:3) Divoký zápas a hattrick Michala Demetera a Radka Nauše. K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Pozdně. Na straně soupeře chybět Hadrika a Špěpánek a zřejmě ještě další hráči ze základu a našemu týmu hlavně Novák, Melichar, Veselý spolu ještě s dalšími hráči (Krejza, Hrubik, K.Košták) a to ještě nastoupil Švarc a Demeter se zraněním, což „kvituji“ a je vidět, že tyto hráči mají opravdu chuť a zájem, což nemůžu říct o všech hráčích. Hned od začátku to začalo jiskřit před oběma brankami. V 1.min po chybě M.Kouli se dostali domácí do obrovské šance, ale Kopecký zneškodnil. V 2.min po centru Procházky sám před brankou zaváhal Demeter a jeho střela šla nad. V 7.min se po chybě na pravé straně trefil z velkého vápna domácí hráč a bylo to 1:0!!! Naštěstí jsme reagovali rychle a v 9.min srovnal skóre R.Nauš, který dostal centr od Švarce. V 10.min měl další šanci Demeter , který dostal krásnou nahrávku od Nauše , ale gól nepadl. V 13.min se trefil Nauš po dlouhé nahrávce přes obranu od Demetera 1:2!!! V těchto chvílích jsme dominovali na hřišti a po krásné akci Procházka-Nauš a Demeter se posledně jmenovaný prosadil a bylo to 1:3!!! Domácí obrana byla přetížená a skvěle toho dokázal svými akcemi využít Radek Nauš. Bohužel jsme začali hrát moc „profesorsky“ a rychlým domácím útočníkům to začalo velmi „chutnat“ a dokázali nám zatlačit a kontrovat naše rozehrávky a využít svojí rychlost. Bohužel naši hráči nepochopitelně začali „kašlat“ na pokyny trenéra a bylo zle. Domácí měli obrovské šance, několikrát nás podržel Kopecký v bráně, ale v 32.min po úniku domácího Petržílky to bylo 2:3!!! V 38.min nepochopitelně nechali Havliš-Švarc volného hráče domácích při rohovém kopu a ten bez problému vyrovnal na 3:3!!! To ještě nebylo vše. V 39.min po pokutovém kopu za jasný faul jsme znova prohrávali 4:3!!!

POLOČAS : 4:3 O přestávce byla bouře v kabině a hráči pochopili, co mají hrát na domácí , kteří mají silný útok , ale slabší obranu. V 49.min nás po střele domácího Petržílky, který byl při chuti zachránil znova Kopecký v bráně. V 54.min byl sám před brankářem domácích Samek, ale ani na dvakrát nedokázal skórovat. V 61.min asi nejlepší hráč našeho týmu Radek Nauš nahrával prudkou přihrávkou před branku a domácí si sami srazili míč do sítě 4:4!!! V 65.min krásně nahrál Klusáček na Demetera a ten dal do prázdné branky již na 4:5!!! V 71.min byl znovu ve velké šanci Samek, ale střelu směřoval přímo do náruče brankáře. V 76.min si pohrál ve vápně domácí útočník a Jakub Švarc ho „podťal“ a z penalty soupeř vyrovnal na 5:5!!! Čekal nás infarktový závěr, kdy jak domácí, tak i my jsme měli obrovskou šanci a Radek Nauš v 87.min nastřelil tyčku. O minutu později se nádherně trefil znovu Nauš, když obdržel nádherný centr od Kouli, posunul si míč do běhu a prostřelil brankáře. 5:6!!! Komentář: Byl to boj až do konce a se šťastným závěrem. Hráči bojovali a přemáhali zranění a jiné bolestivé šrámy, které obdrželi během zápasu. Na druhou stranu nemohu opomenout hroznou druhou část I.poločasu, kdy jsme se zbytečně připravili o vedení a neplnili pokyny. To se nemůže stávat!!! Z mého pohledu je to neodpustitelné a doufám, že se hráči poučili. Dalším negativem je situace naší obrany, kdy jsme ve třech posledních zápasech obdrželi 17 gólů!!!!

i když nutno podotknout, že máme velké absence na zápasech. Každopádně děláme hrubé chyby, „nekomunikace“ mezi hráči, nedostupování hráčů soupeře. Na tom musíme zapracovat. Naštěstí jsme měli dva střelce, kteří dostávali i kvalitní míče do běhu a to vedlo ke konečné výhře.

KONEC ZÁPASU 5:6

Sestava :

Kopecký

Havliš Kubenka Švarc Koula Vopata Klusáček K.Nagy Samek Procházka Demeter Střídání : T.Mareš, S.Dryák Branky : Nauš 2x, Demeter 3x, vlastní gól po centru od R.Nauše,

Trenér : J.Koutný Vedoucí mužstva : J.Kohout/S.Dryák

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop