SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Hodnocení zápasu očima Jaroslava Kohouta
SK Zlonice-Buštěhrad 0:5 (0:3) Další výprask!!! V druhém domácím zápase jsme hostili první tým tabulky - Buštěhrad. Bohužel jsme postrádali 6 hráčů - Melichar, Novák, Koula, Procházka, Krejza a pokud mohu počítat ještě Michala Demetera, který byl na hřišti 10 min a obnovil si zranění. Když k tomu ještě připočtu, že Kubenka hrál oslaben po nemoci a dále Klusáčka také trápí zdravotní problémy, tak tato sestava byla dost žalostná. Do základu nastoupil T.Mareš a na lávce byl pouze M.Fenyk, zraněný Demeter a nemocný Dryák. Začátek zápasu probíhat pro naše barvy celkem dobře. Nepostili jsme hosty do nějakých závažnějších akcí a drželi s nimi krok. Do útoku musel jít Kuba Švarc, aby se pokusil „sklepávat“ míče pro R.Nauše, který musel hrát ve středu zálohy a Samka. Částečně nám tato taktika vycházela a celkem se rodily i menší šance, které jsme si vypracovali. Bohužel v 37.min hosté udeřili a po trestném kopu z lajny a prodloužení míče na malém vápně míč skončil v naší síti 0:1!!!! Hned po rozehrání udělal obrovskou chybu Havliš, který nerespektoval pokyny a zkoušel něco vymyslet, ztratil míč a bylo to 0:2!!! Během 1-2min. Třetí hřebíček do rakve pro nás byl obdržený gól ve 43.min, kdy po chybě ve vápně jsme prohrávali již 0:3!!! a bylo po zápase. PRVNÍ POLOČAS 0:3!!!! Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě. Krátce po přestávce v 52.min obstřelil hostující útočník stopera Klusáčka i Kopeckého a bylo to již 0:4!!! Poslední gól padl po střele z 30m, když míč zřejmě trochu zaplaval a zapadl pod břevno 0:5!!! Pak oba týmy prostřídaly a do hry se z našich hráčů dostal jak Demeter, který si po chvilce obnovil zranění nártu, tak M.Fenyk i Standa Dryák. Naší jedinou větší šancí v zápase bylo to, že se Kubenka objevil sám před brankářem, ještě si ho dokázal položil, ale již nedokázal prostřelit. Trochu málo na 90 min. KONEC UTKÁNÍ 0:5!!!!

Komentář: Takovou absencí hráčů (nemoci, trest, práce...) + kteří nastoupili a nebyli na tom zdravotně v pořádku, tak jsem u týmu ještě nezažil. Bohužel pouze dva běhající hráči, kteří mají dobrou fyzičku (Samek, R.Nauš) je dost málo. Samozřejmě tým Buštěhradu byl nad síly našeho týmu hrajícího v oslabení, ale nemůžeme zavírat oči nad tím, jak se většina hráčů staví k tréninkům a také k zápasům, kdy na některých není vidět větší zápal, chuť do hry, zkušenější hráči nestrhnou mančaft tak, jak se očekávalo a k tomu všemu fyzická kondice je dost bídná a mohla by pomoci strhnout vedení na naši stranu. Pokud bych mohl vyzvednout někoho z hráčů, tak L.Samka , který byl téměř všude(hlavně v prvním poločase) a také R.Nauš , který bojoval, ale fotbalově se mu tolik nedařilo.

Sestava:      Kopecký