SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

Hodnocení zápasu očima Jaroslava Kohouta

Velvary „B“- SK Zlonice 7:0 (2:0) Vysoká porážka!!! V neděli jsme zajížděli k dalšímu venkovnímu zápasu do Velvar. Jejich „A“ tým hrál již v sobotu dopoledne, tak se čekalo, kdo z ČFL nastoupí do zápasu za domácí. Bohužel nám chyběli hráči Melichar – trest, Kubenka – nemoc, Krejza – práce a další. Do utkání jsme vstoupili velice dobře a již v první minutě se na branku domácích řítil Novák, ale promeškal, kdy mohl nahrát Procházkovi, který byl v lepší pozici a ještě Demeter se snažil ve velkém vápně zakončil, ale bez gólového efektu. Bohužel se pak prosadili domácí, když v 10min se ujali vedení poté, co si naši hráči špatně rozebrali na levé straně domácí, pak následoval centr do vápna a jeden z hráčů „A“ týmu prostřelil obránce i Kopeckého v brance 1:0!!! Domácí začali být po všech stránkách lepším týmem, ale my jsme byli také nebezpeční z našich rychlých akcí, jako tomu bylo v 17.min , kdy po ose Novák-Demeter jsme měli další slibnou akci. Bohužel v 22.min se prosadili hosté, kdy si jejich útočník pohrál i s Kopeckým a bylo to 2:0!!! V 36.min měl další slibnou příležitost Procházka, kterého vyslal Demeter, ale i z této akce se skóre neměnilo a míč šel těsně vedle pravé tyče. V 43.min ještě zahrozili domácí, když jejich „obrovitý“ útočník se řítil na naši branku, ale naštěstí šel míč vedle branky. Naši hráči se na velkém „letišti“ ve Velvarech nestačili vracet a obrana měla dost problémů si poradit se všemi protiútoky a pokud jsme akci nezakončili, tak hned hrozil rychlý protiútok domácích a záloha se nestíhala vracet. Naštěstí byl vzadu hlavně Nauš, který svojí rychlostí a zápalem dokázal eliminovat snahu domácích. PRVNÍ POLOČAS 2:0 !!!! Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou. Klusáčka, který hrál se zdravotními problémy vystřídal náš „veterán“ Koula. Ani on nezabránil třetímu gólu, když domácí pronikli do pokutového území přes střed hřiště, narazili si míč na velkém vápně a bylo to 3:0!!! V 60.min to již bylo 4:0!!!, když rozhodčí obrátil faul a po trestném kopu, který se odrazil od břevna a naši obránci nedoběhli odvrátit míč a jejich útočník pohodlně doklepl do branky. V 65.min se před Kopeckého dostal tentýž útočník, když ho neuhlídat Havliš a ten tvrdou střelou upravil na 5:0!!! V 70.min měl slibnou příležitost Demeter, ale domácí gólman si s jeho hlavičkou dokázal poradit. V závěru se ještě dvakrát prosadili domácí a to v 85.min a po velké chybě Veselého v 90.min na konečných 7:0!!!. KONEC UTKÁNÍ 7:0 !!!! Komentář: Mohli jsme litovat, že jsme nemohli nastoupit kompletní a dále že jsme promarnili naše šance. Většina hráčů hrála na to, na co má, ale mrzí mě přístup některých hráčů, kteří nemají takovou životosprávu a pak je to sakra vidět v těchto náročných zápasech. To ať si ale každý srovná se svým svědomím. Pokud někoho mohu vyzvednout, tak v obraně Radek Nauš, v záloze měl dobré chvíle Kuba Švarc a v útoku se statečně byl M.Demeter. Naopak někteří hráli pod své možnosti, což byl případ „Prochyho“, od kterého jsem očekával více. Dále Klusiho, který na tom nebyl dobře zdravotně. Domácí nás rozběhali, nestíhali jsme se vracet, fyzicky na tom byli daleko lépe a dokázali i solidně kombinovat a dostat se takto před naše hráče.

Sestava:           Kopecký

           Veselý Nauš Havliš Samek

Klusáček Procházka K.Nagy Švarc Novák

                       Demeter

Branky:

Střídání: Koula, T.Mareš, M.Fenyk

Vedoucí mužstva: J.Kohout + Standa Dryák

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop