Novák                  Demeter

Střídání : Nenad Hrubik, L.Gil, T.Mareš
Branky :  Klusáček, Havliš, Vopata, Novák, Demeter, M.Gil

Konečně výhra. Stříleli i „nestřelci“

Konečně výhra. Stříleli i „nestřelci“ a konečně vysoká produktivita v proměňování šancí !!!
Před utkáním jsme řešili, jak vůbec poskládat mužstvo a zda bude někdo i „na lavici“. Bohužel je dost nepříjemné, pokud Michal Špeta mi napíše ráno před zápasem, že nepřijde bez důvodu(což nebylo poprvé), Karel Košťák raději nebere mobil, Filip Šnajberk odmítl dorazit atd.
Naštěstí se podařilo „sehnat“ Nenada Hrubíka  a Tomáše Mareše, kterým tímto děkuji za ochotu a pomoc, i když nebyli nominováni.
Do utkání jsme nastoupili velkou šancí, kterou měl Melichar, který z malého vápna hlavičkoval vedle. Ve 12min nám dost zatrnulo když „Peggy“ nezachytil malou domů od M.Gila a k míči se málem dostal hostující útočník, ale nakonec to dobře dopadlo.
V 22min se po dlouhém odkopu od naší brány dostal k míči Klusáček a prostřelil padajícího brankáře hostí 1:0 !!!
Když ještě v 25min po faulu na Demetera dostal k exekuci trestného kopu Havliš  a přesnou ránou k tyči z dobrý 40m (ne tak daleko to nebylo) upravil na 2:0 !!! Fotbalový bůh asi nebyl doma nebo měl v sobotu velmi dobrou náladu , když ještě po přesném centru zakončil hlavou Dominik Vopata na 3:0 !!! strhla se euforie na naší lavičce. Sváteční střelci se takto 3x trefili !!!!
V závěru poločasu konkrétně v 42min završil výsledek poločasu Novák po samostatné akci a střelou levou nohou na 4:0 !!!

Poločas 4:0 !!!! Bravóóó.
V kabině jsme si řekli , že  musíme dále „jezdit“ , abychom nepromarnili slibný náskok. Celkem druhý poločas začal z naší strany opatrně a hosté ukázali  že jsou také nebezpeční a v 75min se jim to podařilo a po lehkém zaváhání Dominika Vopaty a obrany prostřelil Pegyho hostující hráč 4:1 !!! Ještě v 60min musel pro zranění střídat vyspělý útočník hostí, který narazil na našeho „železného muže“ Klusiho“, což znamenalo pro naší obranu jistou úlevu.
V 74min jsme museli poprvé střídat, když šel ven s bolavou nohou střelec druhého gólu Havliš a nastoupil Hrubik. V 79min ještě musel střídat Melichar , který také utržil nějakou tu bolístku a nastoupil L.Gil, který oživil útok. V 87min se ukázal M.Gil , který popotáhl míč po levé straně a přesnou přihrávkou napříč hřištěm nahrál nezištně na našeho střelce Demetera a ten proměnil na 5:1 !!!!
To , že „Dimi“ není jenom dobrý střelec, ale i nahrávač plně ukázal v 90.min , kdy po ose Demeter – L.Gil druhý jmenovaný dokázal proměnit na 6:1 !!!!

KONEC ZÁPASU 6:1 !!!

Co k tomu dodat? Víc jsme si nemohli přát. Pokud dokážeme dát do zápasu více zápalu a bojovnosti a k tomu se ještě daří v koncovce, tak to jde i takto vysokým rozdílem, i když pro Velvary skočilo utkání až příliš krutě.
Ještě bych chtěl poděkovat i Standovi Dryákovi, který pomohl s máváním, což je někdy dost náročné.

Vedoucí mužstva/trenér  : J.Kohout