Samek        Havliš    Klusáček     Koula   M.Gil   Novák   K.Nagy  Melichar   Krejza     Demeter

Střídání : Vopata, K.Košták (připraven ještě Dryák)

Branky : Demeter, M.Gil

Vedoucí mužstva: J.Kohout

Nastoupili jsme na hráče z Lidic s odhodláním získat body a s jasnou taktikou. To se nám dařilo dodržet až do osudného okamžiku, ale pojďme postupně. První poločas byl plný šancí na obou stranách, jako tomu bylo před naší brankou, kdy hosté házeli aut a nikým neatakovaný hráč soupeře se objevil téměř sám před brankářem, ale naštěstí neměl přesnou mušku. Naopak ve 23min měl obrovskou šanci M.Gil, který ze strany šel sám na gólmana hostů, ale neprostřelil ho. V 25min se pro změnu v dobré šanci objevil Novák, ale brankář hostů byl proti. Další z větších nadějí byl únik Demetera, který také neskončil gólem. Na co jsme vyhrávali jasně na plné čáře byly žluté karty, které rozhodčí vytahoval po jakémkoliv slovním ohodnocení jeho zapískání. Hříšníci postupně byli M.Koula, Melichar a K.Nagy. Poločas 0:0!!!

V druhém poločase jsme vlétli na soupeře jako tomu bylo po útoku Krejzy, přihrávce na Demetera, který ještě nahrál míč lépe postavenému Novákovi a ten střelou k tyči málem překonal hostujícího brankáře. Co se nepovedlo Novákovi, to hned z následného rohového kopu zařídil Demeter a hlavou dal na 1:0!!!! To ještě nebylo vše. Začali jsme jasně přehrávat soupeře jako tomu bylo v 51.min, kdy se Krejza dostal přes 2 protihráče, ale vystřelil nad. V 59min se konečně prosadil i M.Gil , kdy po úniku přes polovinu hřiště po levé straně dokázal dát míč vedle brankáře a bylo to 2:0 !!! Měli jsme soupeře téměř na lopatě a byli lepším týmem, až do osudného okamžiku , kdy se hostující útočník při jedné ojedinělé akci srazil s Mírou Havlišem, ten narazil do brankáře Koukolíčka a tomu vypadl míč z ruky a soupeř dal gól do prázdné branky 2:1 !!! v 70min .

Bohužel jsme se sesypali na rozhodčího, který gól uznal a ten dal nejdříve žlutou a hned na to druhou žlutou a červenou protestujícímu Novákovi. Takže to byli dvě rány během minuty a naše hra se zbortila jako domeček z karet. Hosté nás začali přehrávat, nedokázali jsme na delší dobu se dostat z tlaku, převaha jednoho hráče pro nás byla citelně znát, protože hosté si nás začali rozebírat, což jsme jim v 11 lidech nedovolili. V 77.min již to bylo 2:2 a postupně jsme ještě obdrželi v 84min na 2:3 a to byl konec a již jsme rezignovali. Na konci utkání ještě hosté zvýšili na 2:4 a dále M.Gil měl znovu 100% šanci, ale nedokázal překonat gólmana a tak zápas i skončil.

KONEC ZÁPASU 2:4!!!

Nechci se vymlouvat a v komentářích to neřeším, ale v 70min tím, že nejdříve uznal gól a za protesty dal žlutou kartu Novákovi, by se dalo „skousnout“, ale dát mu hned na to druhou žlutou a červenou za „úšklebek“, tak to bylo silné kafe.

K tomu ještě neodpískal pokutový kop na hosty za faul na Demetera, ale to ven čert.