SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

SK Zlonice – Zichovec 1:2 ( 1:1) Bez tréninků a fyzičky to nepůjde!!!

Nastoupili jsme k zápasu po předchozích dvou výhrách a s tím, že i poslední zápas by se mohlo zadařit a bodovat i do třetice. Před utkáním bylo dlouho otevřené, kdo půjde do branky. Kopecký měl problémy s krční páteří a Koukolíček nebyl také 100% fit(nachlazení). Nakonec nastoupil Kopecký a Koukolíček usedl s dalšími 4 hráči !!!! na lavici. Nevídané. Začátek zápasu nevypadal pro náš tým moc dobře. Soupeř 2x nenápadně zahrozil velkou šancí, ale až v 18.min se jim podařilo otevřít skóre po akci z pravé strany, zatažení míče k lajně a nahrávce na velké vápno a hostující hráč již nezaváhal. Měli jsme také šance jako Demeter, ale srovnat se nám podařilo v 31min po samostatné akci L.Gila, který po pravé straně utekl a využil pohybu hostujícího brankáře směrem do hřiště a bylo to veselejší 1:1 !!!!! Bohužel jsme dále nechávali hostům dost místa ve středu hřiště a tím se rodili se i další menší šance soupeře. Konec I.poločasu 1:1!!! Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejném složení s vidinou, že strhneme vedení na svojí stranu. Bohužel jsme nehráli dobrý fotbal a nabízeli jsme hostům více prostoru špatnými nahrávkami a nedařilo se ani Melicharovi, který byl střídán jako první. Nastoupil M.Gil. Šance se rodili na jedné i druhé straně, ale na naší straně to stále skřípalo a tomu se ještě zranil L.Gil a do pole šel Toth, který se postavil do obrany a do útoku šel Krejza. Jednou z obrovských šancí byl naprosto jasný faul v pokutovém území na Klusáčka, ale rozhodčí nebyl téhož názoru. Některým našim hráčům již začal evidentně docházet dech a toho využil soupeř a po naprostém selhání obrany, kdy jsme propadli a hosté se hnali v přesile na naší branku a trochu se štěstím toto využili a bylo to 1:2 !!!!! To již odstoupil i Průcha a na hřišti se objevil na netradičním místě K.Košták ve středu obrany. Dále to byla spíše křeč a šeď než nějaké akce, které by se daly vyzdvihnout. KONEC zápasu 1:2!!!    

Bohužel jsme mohli mít klidnější jaro, ale tahle prohra nás zase dostala zpátky do reality. Do šancí se umíme dostat, ale produktivita je mizerná. Zlobí nás střed hřiště, kdy ne vždy dokážeme soupeře přehrát a vyšší kritéria snese pouze K. Nagy. Obrana není tak pevná a občas se necháme přečíslit nebo jsou tak chybičky, které soupeři dokáží využít. Naštěstí máme v bráně Kopeckého, který drží vysoký standard ve většině utkání. Zamrzí to, že ne všichni chtějí na sobě pracovat, dát tomu fotbalu více a udržet si fyzičku až do konce sezóny. Některým hráčům zase vyloženě chybí tréninkový režim a taková ta jistota a lepší dotek s míčem. Máme hromadu rohových a trestných kopů, ale vůbec toho nedokážeme využít a nemáme tyto situace ani natrénované. Je toho dost, co zlepšit přes zimu a hlavně hráči musí chtít a uvědomit si, zda chtějí hrát fotbal a něco tomu obětovat.   

Na závěr bych se chtěl našim fanouškům omluvit za náš špatný výkon. Hráči si musí uvědomit, že takhle se o body nebojuje a ještě k tomu doma.

 

Sestava :

Kopecký

Samek                  Havliš           Nauš           Krejza Novák        Průcha          Klusáček            Melichar L.Gil                      Demeter

Střídání : Koukolíček, Tóth, Kalina , M.Gil, K.Košták

Branky : L.Gil

Trenér : Jirka Koutný

Vedoucí mužstva : J.Kohout

 

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop