SK Zlonice

oficiální stránky fotbalového sportovního klubu zlonice

TJ MŠENÉ LÁZNĚ : SK ZLONICE    ( 0 : 2 )

               1              :          3

 

Tomáš Kopecký

Jakub Novák, Lukáš Gil, Jakub Švarc, Miroslav Havliš

Martin Špeta, Josef Průcha,Petr Bakos, Petr Klusáček

Martin Gil, Lukáš Samek

 

Střídání hokejově : Karel Košťák, Jiří Melichar, Radek Nauš

 

Slovo fotbal bych v tomto případě vynechal a nahradil jej bahenní lázní. Účel toto utkání však splnilo a to minimálně jako trénink na těžkém terénu. Hrálo se na tréninkové ploše standartních rozměrů. Kupodivu hráčů bylo pro tento zápas zápas a to i přes absenci L. Košťáka, D. Tótha či Mich. Špety dost. Netřeba zde rozebírat podrobnosti, protože každý asi ví, jak se na podobném terénu hraje. Poločasové vedení zařídili M. Gil a P. Bakos, který po snížení domácích ve druhém poločasu přidal  pojistku z parádně zahraného trestného kopu.

Vzhledem k stále se opakujícím problémům spojených s docházkou hráčů na tréninky a samotné zápasy odstupuji dnešním dnem z funkce trenéra I.A mužstva. Nehodlám se dále stresovat, starat a plýtvat svým časem kvůli lidem, kteří se chovají vůči ostatním nezodpovědně, hledají neustále nějaké výmluvy a zapomínají na své sliby. Aby téměř po měsíci přípravy nebyli někteří na jediném tréninku je věc nepochopitelná a pro mne naprosto neakceptovatelná. Po 9 letech u A týmu má trpělivost dospěla vrcholu. Staráte se o chod klubu, zajištujete brigády, přátelská utkání, trénujete a pak přichází taková odezva.

Chci věřit, že hráči kteří chtěli hrát I.B třídu, alespoň dodrží svůj slib a dohrají soutěž. Je nutné si udělat pořádek především mezi sebou samými. Hráčům budiž toto ponaučením, že takto se věci opravdu dělat nedají a je čas se zamyslet. Když už Vám došel elán, tak to alespoň dělejte pro radost a také si připomeňte kolik je s tím spojených starostí.

                                                          Tomáš Smetana 

SLOVAN KLADNO : SK ZLONICE  ( 2 : 2 )

            4                :        3

 

První přátelské utkání odehrálo naše mužstvo na UMT v Kladně - Švermově. Naše mužstvo nastoupilo v silně kombinované sestavě, kdy ze zákl. sestavy chybělo 6 hráčů. ( bratři Gilové - pobyt na horách + rekonstrukce domu, Kopecký- účelová výmluva, Košták L- zraněn na futsale, Tóth - chřipka a Průcha- nedostavil se )

J.Švarc

J.Novák, P. Klusáček, Ma.Špeta, M. Havliš

Mi. Špeta, R. Nauš, K.Košťák, J. Melichar

M.Demeter, L. Samek

Branky : L. Samek, R. Nauš, J. Melichar 

Smutné na tomto je především  skutečnost, že jsme nebyli schopni dát dohromady bez pomoci " cizího hráče " R. Nauše ani 11 hráčů z vlastních řad. Je to bohužel obraz přístupu  hráčů k tréninkům, kdy po téměř měsíční přípravě na této nebyli dosud 4 ze šesti shora jmenovaných. Omluvy  z tréninků jsou účelové nebo vůbec žádné, což svědčí o velmi "zodpovědném" přístupu.

V zápase jsme šli do dvoubrankového náskoku po brankách Samka a Nauše ale do poločasu bylo srovnáno ( 1 x z p.k.) Ve II. pol. jsme začali dělat neuvěřitelné věci a soupeř se ujal poprvé v zápase vedení. Na to odpověděl srovnávací brankou J. Melichar, ale soupeři se podařilo ještě jednou skórovat. Více jak prohra, kterou nepřisuzujeme žádný význam, však mrzí přístup zbytku týmu. Michal Špeta nastoupil po nemoci, Melichar téměř po roce, Karel vypomohl z béčka a R. Nauš jako host také.

 

 

 

Předpokládaná příspěvky SK ZLONICE - bude schváleno na valné hromadě.

Příspěvky FAČR - - se hradí na kalendářní rok: leden 2018–prosinec 2018 - POZOR!!! do 15.2.2018

Příspěvky klubu se hradí na hrací ročník: září 2017-srpen2018

Výše členských příspěvků je stanovena v následující tabulce, pro mládežnické kluby upravena dle dohody s rodiči, pro ostatní kategorie je nezměněna:

Kategorie FAČR Klub Oddíl Celkem
Přípravka 100,- 100,-   800,- 1000,-
Ml. žáci 100,- 200,-   700,- 1000,-
St. žáci 100,- 250,-   650,- 1000,-
Dorost do 18 100,- 350,- Vlastní systém   450,-
Dorost nad 18 200,- 350,- Vlastní systém   550,-
Dospěláci 200,- 500,- Vlastní systém   700,-

 

                         ZIMNÍ PŘÍPRAVA I.A MUŽSTVA

 

30.1.2018 – trénink futsal hala Bios Slaný

1.2.2018 - výběh 17:00 hodin – hřiště SK

3.2.2018 – mistrovské utkání futsal hala Bios Slaný

6.2.2018 - výběh 17:00 hodin hřiště SK

8.2.2018 - výběh 17:00 hřiště SK

10.2.2018 - výběh 15:00 hřiště SK

13.2.2018 – trénink futsal hala Bios Slaný

15.2.2018 – výběh 17:00 hřiště SK

17.2.2018 – mistrovské utkání futsal hala Bios Slaný

18.2.2018 – přátelské utkání Sn. Kladno - UMT Kladno Švermov 14:00

                     Odjezd ve 13:00 hodin

20.2.2018 - výběh 17:00 hřiště SK

22.2.2018 – výběh 17:00 hřiště SK

24.2.2018 - přátelské utkání Bohušovice nad Ohří UMT Brozany ( odjezd

                    bude upřesněn)

27.2.2018 – trénink futsal hala Bios Slaný

1.3.2018   - výběh 17:00 hřiště SK

3.3.2018 –  mistrovské utkání futsal hala Bios Slaný

6.3.2018    - výběh 17:00 hřiště SK

8.3.2018    - výběh 17:00 hřiště SK

10.3.2018 – přátelské utkání Mšené Lázně ( buď Mšené Lázně přírodní

                      tráva nebo UMT Brozany – bude upřesněno

13.3.2018 – trénink futsal hala Bios Slaný

15.3.2018 - výběh 17:00 hřiště SK

17.3.2018 – mistrovské utkání futsal hala Bios Slaný

18.3.2018 - přátelské utkání SK Hředle – hřiště SK Zlonice – dle počasí

24.3.2018 – 1. Mistrovské utkání Sokol Mšec

27.3.2018 – trénink futsal hala Bios Slaný

31.3.2018 – mistrovské utkání futsal hala Bios Slaný

Oblečení dle počasí. Běžecká obuv. Do přípravy se mohou zapojit i hráči I.B týmu. Případné změny jsou vyhrazeny.

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ 2018

18.2.2018 - Slovan Kladno (OP ) UMT Švermov  14:00 

24.2.2018 - Bohušovice nad Ohří ( I.A tř. ) UMT Hrobce 

10.3.2018 - Mšené Lázně ( OP ) UMT Brozany

18.3.2018 - FK Hředle ( OP ) -hřiště SK Zlonice

 

 

 

Zatím jen předběžně, další soupeři se snažíme sehnat. Časy utkání a odjezdy budou upřesněny.

SOKOL MŠEC  :  SK  ZLONICE   ( 1 : 0 )

        2                  :            0

Sestava :

Tomáš Kopecký, Petr Klusáček, Jakub Novák, Jakub Švarc , Miroslav Havliš

Martin Gil, Josef Průcha, Martin Špeta, Dominik Tóth

Michal Demeter, Lukáš Gil

Střídal : Michal Špeta ml., Filip Daniel, Zdeněk Veselý a Nenad Hrubik.

I KDYŽ SE ROZJEZD NEPOVEDL,  KOPAČKY SE NEPÁLILY

Úvodní utkání nové sezóny  nebylo z mého pohledu až tak špatné a ve Mšeci jsme dokázali odehrát vyrovnanou partii, jíž chybělo jediné – zisk bodu. K tomu bylo opravdu velmi blízko avšak o osudu utkání nakonec rozhodla hrubá individuální chyba. Na druhou stranu by bylo asi nespravedlivé, aby domácí o body přišli. Byli totiž téměř po celé utkání herně lepším týmem ale, nemohli se dlouho střelecky prosadit a nebýt právě oné osudové chyby ze 40 min. dost možná by ztrátu utrpěli. Samotné utkání v němž absentoval L. Košták a L. Samek, a kdy dostali  na naší straně příležitost tři dorostenci jsme zahájili zodpovědně. Po úvodních velmi dobrých 20 min. však přišel náhle herní útlum a dostali jsme se pod tlak. Rychlé průniky přes křídla zaměstnávaly naši obranu. Domácí zahrávali taktéž několik rohových kopů a snažili se o zakončení před i ve vápně. Obrana v čele s Kopeckým však atakům odolávala. Jednou jsme měli i štěstí když náš hráč vykopával téměř z brankové čáry.

Na druhé straně naše mužstvo mnoho šancí nemělo. Za zmínku snad stojí  Demeterem hlavou prodloužený centr Havliše, který se snášel těsně pod břevno domácí branky, avšak brankář jej dokázal vytěsnit na rohový kop. Čas utíkal a přiblížil se konec I. poločasu – čas rozuzlení. Nejprve ztrácí na půlce míč M. Demeter, který tak dlouho otálí s přihrávkou, až mu jej soupeř uzme a ten putuje do vápna. Zde je odvrácen na kopačky P. Klusáčka, který jej vyváží směrem od branky. Místo odehrání míče na spoluhráče však volí kličky, které se mu i nám stávají osudovými. O míč přichází, ten putuje ihned křížem na pravé křídlo a volný hráč obstřeluje Kopeckého k tyči. V tu chvíli jsem si vzpomněl na jaro, kdy jsme taktéž své protihráče obdarovávali. I přes inkasovanou branku jsme mohli ještě do poločasu stav srovnat. Před velkým vápnem domácích vybojoval pro M. Demetera míč J. Průcha. Michal však z hranice VV uspěchaně a především velmi slabě střílí, takže domácí golman nemá prakticky žádnou práci. To by nebylo to nejhorší, kdyby náš hráč zvedl hlavu a periferně viděl souběžně běžícího volného L. Gila.  Bohužel  naši hráči v těchto momentech hlavu příliš často nepoužívají a volí chybná rozhodnutí což je škoda.

Do II. poločasu střídá vyždímaného Tótha, Michal Špeta ml. a posléze na hřiště přichází v rychlém sledu za sebou Veselý ( 49 m. svalové zranění Klusáčka ), Daniel ( M. Demeter ) a Hrubik ( M. Gil ).  Nově příchozí  hráči přinášejí osvěžení naší hry. Několikrát se prokoušeme před domácí branku, avšak našemu zakončení chybí především přesnost. Mácovi nesedne snad jediná střela k níž měl napřaženo. Domácí také trochu ubrali a tak se před brankami mnoho neděje. V závěrečných 20 min.hrajeme vabank s pouhými 3 obránci, kdy se do útoku vydává opět L. Gil ( byl stažen do obrany místo Klusiho) s M. Špetou. To je příležitost pro domácí. Kopecký však chytá dobře. Druhou branku dostáváme cca 10 min. před koncem, a byť tato branka není rozdílová a o výsledku utkání nerozhodla, platit neměla, neboť útočící hráč si při zpracování míče do gólové pozice vypomohl evidentně rukou. Rozhodčí však branku uznal a domácí hráč se zavázal bobříkem mlčení o nedovolené hře. Tuhle situaci nemá cenu pitvat, neboť jak jsem zmínil na konečný výsledek vliv neměla. Zápas končí dvoubrankovým vítězstvím domácích. Utkání pohodové úrovně, bez záludností k jehož klidnému průběhu přispěli i arbitři, kteří rozhodovali velmi dobře. V úvodním utkání jsme nezklamali  a vyzkoušeli si, že když se bojuje, dá se dosáhnout dobrého výsledku. Mile mě překvapili mladí hráči, kteří odehráli své maximum. Potřebují však ještě čas a především delší herní praxi, jíž jim v případě, že budou chodit jistě a rád poskytnu. Na druhé straně někteří ze stávajících hráčů,  budou muset své výkony zlepšit. Naše mužstvo se však bude muset naučit to nejdůležitější a to – střílet branky. Útočná fáze je skutečně naší slabinou. Budu se radovat z každého vstřeleného gólu i kdyby neměl být vítězný. I přes poměrně dobrý výkon nemůžeme z dnešního utkání dělat nějaké závěry. Mšec i přes vítězství, při vší úctě nebyla takovým soupeřem, který by nás řádně prověřil. Skutečná kvalita nás teprve čeká a to již v nadcházejícím utkání, kdy po letech odehrajeme derby s  Vraným. Věřím, že to bude svátek nejen pro hráče ale i fanoušky.

                                                                      Tomáš Smetana

Partneři SK Zlonice

logo mestys zlonice

stedoesk kraj

www.kr-stredocesky.cz

MSMT logotyp text CMYK cz

www.msmt.cz

 

Jiří Webinger - MAD

poskytování linkové, mezinárodní i smluvní dopravy

Chržínská 685 273 24  Velvary

telefon: 315 761 163

Mgr. Lukáš Záveský IČ 76567036

tvorba webových stránek

telefon: 775 176 418

lukas.zavesky@skzlonice.cz

logo kubasek

K KUBÁSEK AUTODOPRAVA
Zemní práce, stavební práce,
demolice, nákladní
doprava
a přeprava,
jeřábnické práce

+420 724 260 517

Páleč 86, 273 71 Zlonice

frantisek.kubasek@seznam.cz
tomas.kubasek@seznam.cz

logo kucaba

MILAN KUČABA
Zemní práce
minibarem
s rypadlem.
Kontejnery, prodej písku
Hloubení základů, výkopy
bazénů, ú
prava terénů,
demoliční a bourací práce JCB

+420 603 845 993

Revoluční 337, 273 71 Zlonice

m.kucaba@seznam.cz 

logo DHL

DHL Supply Chain s.r.o.
Loděnická 963,
Pohořelice 691 23
KOMPLEXNÍ
LOGISTICKÉ SLUŽBY

+ 420 519 405 101

www.dhl.cz 

logo Zima Beranek

ZÍMA – BERÁNEK
Kompletní zemní práce
273 71 Zlonice, Vyšínek 51
Zemní práce minibarem,
kontejnery, ú
pravy terénů,
pokládky chodníků,
z
ateplení fasád, stavební
práce,
kanalizace

logo GN hromosvody

www.ginov.cz

Komplexní řešení hromosvodů Montáže, revize, aktivní hromosvody Nátěry a opravy hromosvodů Rekonstrukce Projekty, demontáže Svody pomocí horolezecké techniky Beřovice 15, 273 71

+420 774 547 780

logo tomes

www.autodily-tomes.cz

logo KAMEN ZBRASLAV

KÁMEN ZBRASLAV, a.s.
těžba kamene
kamenivo pro asfaltové a nestmelené směsi, betonu a kolejových loží
těžba písku, výroba a doprava betonu
Žitavského 1178, 156 Praha 5

+420257922231

www.kamenzbraslav.cz

 

ELZAS technik s.r.o.
Zdvihací zařízení – práce,
půjčovny, prodej
Výškové pracovní plošiny
Elektroinstalační práce, revize, elektromontážní práce
Revoluční 368,
Zlonice 273 71

+420 604 135 235

www.elzas-sluzby.cz

 

 

logo amania

 

logo nikeshop