2930

Partner SK Zlonice

Hodnocení mladší žáci - podzim 2014

Začátek sezony jsem naplánoval na 13,8., ale bohužel, hráči si užívali prázdnin a podle toho vypadala účast na trénincích.

V hojnějším počtu jsme se sešli, až když začal školní rok, a to ještě první kolo bylo přeloženo.

1. Utkání SK Zlonice – Tuchlovice

1 : 15

Na toto utkání jsme se nesešli v plném počtu (těžko jsme sehnali sedm hráčů). Prohra byla více než jasná.

1. UtkáníKačice – SK Zlonice

1:3

Terén v Kačici byl podmáčen, utkání jsme odehráli na menším hřišti s méně hráči, což nám vyhovovalo. Tři hráče z našeho kádru jsme zapůjčili starším hráčům na souběžně hrané utkání. Tento zápas jsme vyhráli, ale soupeř byl velice slabý.

1. Utkání SK Zlonice – Unhošť

1:7

Další soupeř nám ukázal v plné kráse, co nám schází…… Práce s míčem, individuální chyby, ze kterých jsme zbytečně dostávali branky. Odraz malého počtu tréninků.

1. UtkáníSlovan Kladno – SK Zlonice

6:2

V první půli jsme se soupeřem drželi krok, byl to docela slušný poločas. V druhé půli byl soupěř lepší a my mu to usnadnili svými chybami. Náš brankář bohužel není kouzelník, ale chválím jeho snahu ….

1. UtkáníVinařice – SK Zlonice

3:1

Toto utkání bylo podobné jako v Kladně….Poločas skončil 0:0, soupeře jsme do šancí nepouštěli, ale ani my jsme žádné neměli. Druhou půli soupeř přidal, důsledek vyl stav 3:0. Na 3:1 jsme snížili dvě minuty před koncem, na zvrat nebyly síly ani čas.

1. UtkáníSK Zlonice – Sokol Jedomělice

3:2 (na penalty)

Tento zápas hráči podcenili, soupeř měl půl týmu přípravky, naši si mysleli, že to půjde snadno. Opak byl ale pravdou!!! Za stavu 0:2 jsme teprve začali bojovat. V poslední minutě jsme šťastným gólem vyrovnali na 2:2 a tak došlo na panalty. V těch jsme měli více štěstí a tím získali alespoň bod navíc.

1. UtkáníSK Družec – SK Zlonice

2:1

Přesto že jsme ze zápasu odjeli poraženi, bylo to nejlepší vystoupení našich hráčů. Nechybělo mnoho – mohli jsme remizovat, ale netrefili jsme prázdnou branku. Velice nás to mrzelo, soupeř vede tabulku. Hráči sepřesvědčili, že když zabojují, dávají míče dříve od nohy, nevymýšlejí složítá řešení, dá se hrát s každým soupeřem.

ZA TOTO UTKÁNÍ VŠEM DÍKY!!!!

1. UtkáníSK Zlonice – Stehelčeves

14:0

Druhý nejslabší soupeř soutěže se pouze snažil dostat co nejméně branek. Naši hráči začali své šance proměňovat a skóre narostlo na 14:0. Pozitivní je, že jsme nedostali branku.

1. UtkáníZákolany : SK Zlonice

3:4

Na toto utkání jsme jeli vítězně naladěni. Realita byla jiná. Byl to boj do poslední minuty … se šťastným koncem pro nás. Několikráte nás podržel náš brankář. Hráči ustáli podivné výroky p. rozhodčího, za což jim děkuji. Za bojovný výkon jsme si vítězství zasloužili.

1. UtkáníSK Zlonice : SK Doksy

1:5

V tomto utkání jsme chtěli zvítězit, bohužel soupeř byl nad naše síly. Využil své šance, vítězství si nenechal sebrat. Prostě byli lepší, nám se v útočné fázi nedařilo.

1. UtkáníSK Zlonice . Libušín

4:3

Šlo o poslední utkání podzimu, rozhodovalo se o 7. Místě tabulky. Bylo to velice vyrovnané utkání, kde jsme mohli zvítězit v normální hrací době, ale velké šance jsme neproměnili. Náš gólman chytil všechny tři penalty, soupeř dvě. Tak si to postavil Kaiser a prutkou střelou rozhodl.

Hodnocení|: Začátek sezóny nebyl ideální – málo tréninků, hledání sestavy, najít hráčům správná nísta.

Druhá půlka se zlepšila, tým se stabilizoval. Přidala se k tomu dobrá docházka, chuť bojovat a plnit pokyny trenéra, tak jsme schopni odehrát dobrá utkání.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům a také rodičům za pomoc při organizaci utkání. Dále hráčům přípravky, kteří nám velmi pomohli. V případě potřeby, doufám, rádi pomohou i na jaře.